Kupte si vstupenku v online předprodeji! Využijte předprodej za zvýhodněné ceny!

Letos poprvé prodáváme jednu vstupenku, která platí jak na všechny zvláštní vlaky (*vyjma protokolárního vlaku) a také na výstavu do depa.

Dospělý

Dospělý

350

Vstupenka platná pro osobu starší 15 let a je platná po jeden den (sobota nebo neděle) jako vstupenka do areálu a na všechny zvláštní vlaky.

Cena na místě 400 Kč

Koupit vstupenku

Dospělý
dítě v doprovodu dospělého

dítě v doprovodu dospělého

200

Vstupenka platná pro dítě od 6 do 15 let v doprovodu dospělého a je platná po jeden den (sobota nebo neděle) jako vstupenka do areálu a na všechny zvláštní vlaky.

Cena na místě 250 Kč

koupit vstupenku

dítě v doprovodu dospělého
DVOUDENNÍ

DVOUDENNÍ

650

Vstupenka opravňuje po celou sobotu a neděli ke vstupu do areálu a platí v těchto dnech jako vstupenka do všech zvláštních vlaků. Vstupenka také platí na noční statické focení.

Cena na místě 750 Kč

koupit vstupenku

DVOUDENNÍ

SKUPINOVÁ PRO 4 OSOBY

SKUPINOVÁ PRO 4 OSOBY 1 100 Kč

Vstupenka platí pro 4 osoby bez ohledu na věk a je platná po jeden den (sobota nebo neděle) jako vstupenka do areálu a na všechny zvláštní vlaky.

Lze zakoupit pouze v předprodeji!

Koupit vstupenku

NOČNÍ STATICKÉ FOCENÍ

NOČNÍ STATICKÉ FOCENÍ 100 Kč

Vstupenka platí pro jednu osobu bez ohledu na věk a je platná na sobotní noční statické focení. 

Cena na místě 150 Kč

Koupit vstupenku

ZAHÁJENÍ FESTIVALU Protokolární vlak

Slavnostní jízda protokolárním vlakem s parní lokomotivou 354.7152 z roku 1917 zahájí 3. ročník Festivalu parních lokomotiv.

Protokolární vlak vyjede v pátek 9. září 2022 13:09 z Prahy Vršovic. Trasa vlaku je plánována přes Prahu Braník, Davli, Jílové u Prahy, Čerčany a končí v Benešově u Prahy

KDE MŮŽU ZAKOUPIT JÍZDENKY NA VLAK? Jízdenky na zvláštní vlaky

Jízdenky na zvláštní vlaky samostatně neprodáváme. Máme jednu vstupenku, která platí jak na výstavu v depu, tak i na všechny zvláštní vlaky (vyjma protokolárního vlaku)!